Děkujeme

Registrace je již uzavřena.

téma:

Jak změřit neformální vliv zaměstnanců prostřednictvím síťové analýzy?

&

Jak pracovat s interními influencery v rámci Employer brandingu?10. novembra 2021 09:00 - 11:30


HubHub Na příkopě 14 110 00 Praha - Nové Město nebo online stream

Můžete se těšit na inspirativní témata rozdělená do dvou bloků:

Ján Uriga

Ján Uriga
Innovation & EX/CX Consultant


Jak změřit neformální vliv zaměstnanců prostřednictvím síťové analýzy?

Víte jak zmapovat, poznat a porozumět vztahům na pracovišti? Víte jak zjistit, kdo jsou vaši klíčoví lidé, interní influenceři ve firmě as kým mají nejsilnější vztah? Jak zajistit, aby se důležité informace z vedení dostaly ke všem zaměstnancům i neformálními cestičkami? Případně kdo je pro vaši firemní kulturu či probíhající change management zaměstnancem, který nejvíce brzdí vaši snahu? Přednáška o sociální síťové analýze nabídne objektivní matematický způsob jak tento vliv důvěryhodně změřit a zároveň poodhalí pohled na organizaci tak jako žádný průzkum spokojenosti či angažovanosti.

Jan je vytrvalý kreativec se smyslem pro humor, což se projevuje zejména tím, že při řešení klientských problémů vnáší jednoduchost, hravost a často i nekonvenční prvky. Rutinním činnostem vyhlašuje pravidelně válku a často ji poráží. Rád kombinuje výsledky základního výzkumu z věd o člověku (zejména psychologie, kde jsem získal PhD z výzkumu sociální inteligence lídrů) s moderními trendy v daném odvětví doplněné o dobré analytické vstupy. Nejvíce se vyskytuje v projektech spojenými se zaváděním inovací, změnou firemní kultury, řízením a zaváděním strategických změn. Věnuje se také aplikaci behaviorální ekonomie do praxe firem v podobě programů pro rozvoj zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti. Zkušenosti nabral působením v samosprávě Bratislavy, v nadnárodní IT firmě a posledních 12 let působením manažerských strukturách konzultačních firem. Big 4 – na globálních projektech.

Oliver Jakubík

Oliver Jakubík
HR & Brand Consultant


Jak pracovat s interními influencery v rámci Employer brandingu?

Při employer branding strategii a aktivitách pracujeme s množstvím komunikačních modelů, ale často zapomínáme na jeden z nejdůležitějších – interní influenceři a ambasádoři mají sílu důvěryhodně a atraktivní představit naši značku zaměstnavatele, aktivovat interní procesy, či pomáhat reálně přijmout a naplnit změny a vize man napříč celou organizací. Jak identifikovat interní influencery, jak s nimi pracovat a na které časté chyby či rizika si dát pozor? O tom si budeme společně povídat na Experience Talks.

Oliver vystudoval mix humanitních předmětů a už během VŠ studia začal pracovat jako prodejce a obchodní manažer. Později zastával vrcholové obchodní a manažerské pozice, kde úspěšně vedl strategické a obchodní týmy od 5 do 120 zaměstnanců. Od roku 2008 pomáhá spolu s týmem lektorů a konzultantů firmám, manažerům a podnikatelům v oblasti osobního rozvoje a rozvoje značky zaměstnavatele (HR marketing/Employer branding), v rámci vlastní konzultační společnosti.

Osobní účast na adrese:

HubHub Na příkopě 14
Experience Talks
Panská 2
110 00 Praha - Nové Město

Časté dotazy

1. Co když chceme přijít více z naší firmy?
Stačí, když se zaregistruje pouze jeden účastník a v dalším kroku bude moci zadat jména a kontaktní údaje vašich kolegů. Následně vám vystavíme jednu společnou fakturu.

2. Co když si koupím vstupenku na online streaming a nezúčastním se?
Po eventu dostanete přístup k videu online.

3. Jaká COVID opatření realizujete?
Sledujeme všechna aktuální nařízení Úřadu veřejného zdravotnictví ČR a řídíme se danými pokyny při pořádání akce. Zabezpečena bude dezinfekce, obsazení maximálně 50% kapacity, šachovnicové sezení a další. Při vstupu všichni účastníci podepíší čestné prohlášení o zdravotním stavu. Děláme vše proto, abyste se mohli cítit příjemně a bezpečně zároveň.

4. Co když přijdou státní nařízení a osobní účast nebude možná?
V tom případě celé Experience Talks se udejí jen v online podobě a rozdíl ve vstupném vám bude refundován.

Máte na nás další dotazy? Ozvěte se nám prosím a rádi zodpovíme.

Mám další otázku

Experience Talks se konají díky spolupráci těchto partnerů

Nenechte si ujít

Staňte se součástí komunity Experience Talks a nenechte si ujít inspirativní hosty a témata v oblasti zákaznických zážitků, zkušeností a digitální transformace. Renomovaní odborníci ze ČR, SR a zahraničí se na kvartální bázi podělí o své zkušenosti, tip-triky jak co dělat a nedělat.

Chci se stát členem

Inspirativní podcasty

Načítám podkasty...

Inspirativní rozhovory v oblasti zákaznických zážitků, zkušeností. Renomovaní odborníci ze SR, ČR a zahraničí se na pravidelné bázi podělí o své zkušenosti, tip-triky jak co dělat a nedělat.

Přejít na podcasty